Reklama

Zwiedzanie gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego

Wydarzenia
Data: piątek, 29 września 2017

VIP Travel Wrocław serdecznie zaprasza 29 września (piątek) o 16:30 na zwiedzanie z przewodnikiem gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego.
 
Podczas tej wycieczki odkryjecie Aulę Leopoldyńską - największą i najbardziej reprezentacyjna część głównego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego; przewodnik zapozna Was także z Oratorium Marianum – pechowym miejscem, którego historię rozpoczęła katastrofa budowlana, będące ledwie zwiastunek kolejnych nieszczęść… Wisienką na torcie będzie Wieża Matematyków, z której roztacza się przepiękny widok na Wrocław. Wspaniałe wnętrza Uniwersytetu Wrocławskiego od lat budzą zachwyt – przekonajcie się dlaczego!
 
Wycieczkę poprowadzi Monika Trznadel - licencjonowany przewodnik miejski specjalizujący się z sztuce i kulturze Dolnego Śląska. 
 
Liczba miejsc jest ograniczona. Czas trwania wycieczki ok. 1,5 h
Koszt wycieczki (w cenie bilet wstępu): 30 zł
 
Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do 27.09. (środa) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. podając w treści: swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz ilość osób. W tytule maila koniecznie prosimy wpisać "Uniwersytet 29.09.".
 
Więcej informacji TUTAJ

 

 

Dostępne terminy


  • piątek, 29 września 2017

Powered by iCagenda

Joomla templates by a4joomla