Reklama

Kabaret Moralnego Niepokoju w Wałbrzychu już w październiku

Wydarzenia
Data: niedziela, 8 października 2017

W Wałbrzychu, w Aqua Zdrój 8 października 2017 wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju „Maj zaczyna się we wtorek” taki tytuł nosi ich najnowszy program. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Kabaret powstał w 1993 na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Kabaret zdobył dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. 

"Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabiosku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz ,, Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać. Na koniec bisy, a tam- największe hity."

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Zamówienia zbiorowe na bilety pod nr telefonu: 693-062-88

UWAGA KONKURS

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na Kabaret Moralnego Niepokoju w Wałbrzychu. Aby wygrać wystarczy wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości należy wpisać „Kabaret Moralnego Niepokoju”, a w treści swoje imię, nazwisko, miasto oraz numer telefonu. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie o wygranej.

 

 

Dostępne terminy


  • niedziela, 8 października 2017

Powered by iCagenda

Joomla templates by a4joomla