Reklama

Otwarcie podziemi Zamku Książ – ceny biletów!

Aktualności
Data: wtorek, 18 września 2018

 

Otwarcie podziemi pod Zamkiem Książ w Wałbrzychu zbliża się wielkimi krokami. Już w październiku pierwsi turyści zwiedzą wydrążony rękami więźniów obozu koncentracyjnego Gross-Rosen w latach 1944-45 labirynt podziemnych tuneli. Historyczne wydarzenie otworzy nową erę w dziejach Zamku Książ i jego dostępności dla ruchu turystycznego. Prezentujemy cennik biletów.

ZAMEK (z przewodnikiem) I KSIĄŻAŃSKIE PODZIEMIA

„Tajemnice II wojny światowej” + Podziemia + Palmiarnia, bilet normalny - 49 zł, bilet ulegowy-39 zł

ZAMEK (bez przewodnika) I KSIĄŻAŃSKIE PODZIEMIA Bilet normalny – 45 zł, Bilet ulgowy – 35 zł

Zamek + Podziemia + Palmiarnia

KSIĄŻAŃSKIE PODZIEMIA (zwiedzanie z przewodnikiem) 29 zł – bilet normalny 24 zł – bilet ulgowy

Dopłata do audioguide (jęz. angielski, niemiecki) – bilet normalny i ulgowy 10 zł 10 zł

PRZYPISY: 1 – Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia i osobom odbywającym studia doktoranckie; pracownikom muzeów; opiekunom grup szkolnych, przedszkolnych, grup dzieci i młodzieży (w przypadku tych grup 1 opiekun na 10 osób wchodzi bezpłatnie); osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom oraz emerytom i rencistom, osobom w wieku od 4 do 16 lat oraz powyżej 65 roku życia. Wydanie biletu ulgowego jest uzależnione od uprzedniego okazania ważnego dokumentu uprawniającego do ulgi.

2 – Zwiedzanie trasą „ Tajemnice II wojny światowej” odbywa się z przewodnikiem, czas. ok. 45 minut. Wejście na zwiedzanie odbywa się wyłącznie w określonym dniu i o określonej godzinie widniejącej na bilecie.

3 - Zwiedzanie podziemi odbywa się z przewodnikiem, czas. ok. 45 minut. Wejście na zwiedzanie odbywa się wyłącznie w określonym dniu i o określonej godzinie widniejącej na bilecie. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dot. zwiedzania podziemi.

4 – Zwiedzanie palmiarni odbywa się wyłącznie bez przewodnika. Wejście można zrealizować jednorazowo w ciągu 12 mies. od daty zakupu biletu w godzinach otwarcia palmiarni.

5 – Zwiedzanie zamku odbywa się bez przewodnika . Wejście można zrealizować jednorazowo w dniu zakupu biletu w godzinach otwarcia zamku.

Ważne informacje:

1. Liczba grup zwiedzających podziemia w danym dniu oraz liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona. Nie gwarantujemy dostępności miejsc w wybranych terminach.

2. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania podziemi

 

 

Dostępne terminy


  • wtorek, 18 września 2018

Powered by iCagenda

Joomla templates by a4joomla