Reklama

Jesienne koncerty w Zamku Książ w Wałbrzychu

Aktualności
Data: środa, 19 września 2018

 
Zamek Książ w Wałbrzychu na powrót rozbrzmi muzyką klasyczną w najlepszym wydaniu. Sezon koncertowy w Zamku Książ rozpocznie się już w najbliższą niedzielę (23 września). Zapraszamy na jesienne koncerty w wykonaniu Książęcej Orkiestry Salonowej we współpracy z Filharmonią Sudecką. Niezwykły program muzyczny, niezapomniane brzmienia i pełna sala to już stałe elementy każdego występu muzycznego orkiestry pod dyrekcją Jerzego Koska.
 
Koncert „Farinelli: ostatni kastrat” rozpocznie się w niedzielę (23 września 2018 r.)  godz. 18:00. Zapraszamy na wyjątkowy koncert podczas którego na żywo usłyszymy muzykę z dramatu filmowego w reżyserii Gérarda Corbiau. Film opowiada o życiu i karierze włoskiego kastrata i śpiewaka operowego Farinellego, a wykorzystano tam utwory m.in. Riccardo Broschi, Johanna Adolfa Hasse i Georga Friedricha Händla. Dyrygował będzie Kacper Birula, a swoim sopranem zachwyci Anna Patrys.
Drugi z jesiennych koncertów Książęce Orkiestry Salonowej odbędzie się 28 października (niedziela) o godzinie 18:00” pod hasłem „Noche Latina". Zapraszamy na prawdziwą Latynoską Noc! Choć za oknem będzie już panować jesienna aura, we wnętrzach Zamku Książ zapanują prawdziwie ogniste rytmy. Jako dyrygent i klarnecista wystąpi. Jan Jakub Bokun. W programie m.in.: Astor Piazzolla - Concierto para Quinteto, Oblivione, 2 Tango sensationes, Allegro Tangabile
Ceny biletów:
25 zł - wstęp na jeden koncert
40 zł - karnet na obydwa koncerty
Opłata parkingowa (parking P1 i P2) jest wliczona w cenę biletów (mapa parkingów znajduje się tutaj: https://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/kontakt.  Informujemy, że liczba biletów i karnetów jest ograniczona.
Zakup biletów: 
Bilety można zakupić poprzez internetowy system sprzedaży www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl oraz w kasach biletowych w godzinach otwarcia zamku. Godziny otwarcia można sprawdzić tutaj: https://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/zwiedzanie/dzienne.
Kontakt:
Informacji udziela Punkt Obsługi Klienta zamku pod nr tel. 74 66 43 834/872, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

 

 

Dostępne terminy


  • środa, 19 września 2018

Powered by iCagenda

Joomla templates by a4joomla