Reklama

Gala Pary 2019

Wydarzenia
Data: sobota, 7 września 2019 - niedziela, 8 września 2019

GALA PARY odbędzie się w drugi weekend września: 07-08 września 2019 roku. To jedyny taki weekend w roku, kiedy można będzie zobaczyć na własne oczy czynne i sprawne zabytkowe parowozy i wagony kolejowe, lokomobile, walce parowe, historyczne samochody, ciągniki, kieraty i traktory; balony i samoloty ... czyli zabytki techniki w akcji!

GDZIE? W trzech wyjątkowych miejscach i miejscowościach:
* Jaworzyna Śląska i Muzeum Kolejnictwa,
* Dzierżoniów z Młynem Hilberta oraz Parowozownią;
* Piotrowice Świdnickie z pałacem na wodzie i folwarkiem oraz
powstającym tu Muzeum Technik Rolniczych.
W tych trzech miejscach przez cały drugi weekend września 2019 największa plenerowa impreza w Polsce poświęcona zabytkom techniki!

DLA KOGO TO WSZYSTKO? Przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, dla których będzie można podziwiać dziesiątki atrakcji związanych z pokazywanymi na Gali Pary zabytkami techniki. Czekaja na Państwa m.in. przejazdy zabytkowymi parowozami, samochody na parę, przejażdżki drezyną, loty balonem, zabytkowy samolot, ciągniki i maszyny rolnicze, walec parowy w akcji, parada zabytkowych pojazdów i samochodów, grupy rekonstrukcyjne oraz dziesiątki zabaw dla dzieci, mniej lub bardziej związanych z zabytkami techniki. Do tego foodtrucki oraz pyszne i zdrowe lokalne jedzenie.

SAVE THE DATE! Już dziś zarezerwujcie w kalendarzu drugi weekend września na niezwykłą przygodę z "ożywionymi na nowo" zabytkami techniki. To jedyna taka okazja by je zobaczyć, poczuć i poznać, a potem rozkochać się w turystyce industrialnej.

 

 

Dostępne terminy


  • Od sobota, 7 września 2019 do niedziela, 8 września 2019

Powered by iCagenda

Joomla templates by a4joomla